خرید،واردات از ترکیه اروپا به ایران با خدمات کامل ترخیص و بازرگانی بیر تجارت

خرید،واردات و ترخیص کالا و خودرو خرید،واردات از ترکیه اروپا خرید،واردات از ترکیه اروپا                                                   300x210

بیرتجارت

گروه واردات و ترخیص کالای بیر تجارت در متد های خرید،واردات از ترکیه اروپا قطعی یا موقت کالاها و خودروهای مختلف در شرایط تحریم و غیر تحریم، صاحب تجربه و نفوذ است و همکار پایدار و معتمد تاجران، تولیدی ها و بازاریان صاحب نام و موفق کشور میباشد.

خدمات ما

خدمات بازرگانی ما به موقیت و پیشرفت پایدار در کسب و کار و تجارت شرکت شما منتج میشود.ارزش کار ما هنگام پر کردن اطلاعات ناقص شما با راه حل های کاربردی و به روز خرید،واردات از ترکیه اروپا و افزایش مرزهای رقابتی شما در بازار جهانی محقق می شود.

دستمزد ما

دستمزد کم ما از پس انداز زیاد شما در موارد زیر تامین می شود:
هزینه های اضافی عملیات واردات و ترخیص – ریسک های گمرکی، ترخیص و حمل و نقل – تنطیم مالیاتی زیاد برای شما – عدم تطبیق و مرجوع شدن کالا – زیان وارده از تاخیر در حمل و نقل، ترخیص و تحویل کالایتان

نحوه ی شروع همکاری برای تجارت،خرید،واردات از ترکیه اروپا

 • پیچیدگی واردات

  اگر شما قصد خرید کالا  از خارج کشور و واردات آن به ایران را دارید. پس از خرید و حمل و نقل، شما با قوانین خاص دولتی روبرو خواهید شد.کالاهای وارداتی شما از مرزهای کشور باید پس از انجام کامل تشریفات دولتی و گمرکی ایران، ترخیص شود. شما باید عوارض گمرکی و مالیات پرداخت کنید.همچنین شما به مجوزات واردات، استاندارد، قرنطینه،بهداشت و مجوز ثبت سفارش با کارت بازرگانی و دیگر مجوزات لازمه بر حسب نوع کالای وارداتی، نیاز دارید.

 • واردات آسان

  طی همه ی این مراحل تخصص ۱۰ ساله ی گروه ییر تجارت در زمینه ی خرید،واردات،ترانزیت و ترخیص کالاهای متنوع مبباشد.شما می توانید با اطمینان بار خود را در هر نقطه ی جهان تحویل شرکت حمل و ترخیص بیر تجارت داده و با صرف کمترین وقت و هزینه در اقصا نقاط ایران سالم تحویل بگیرید.

  خرید،واردات از ترکیه اروپا خرید،واردات از ترکیه اروپا خرید،واردات از ترکیه اروپا                          300x170

  خرید،واردات از ترکیه اروپا

مراحل کامل مورد نیاز واردات کالا به ایران در قالب خدمات تخصصی گروه بیر تجارت در زیر لیست شده است (برای جزئیات بیشتر روی آنها کلیک کنید) :

خرید،واردات از ترکیه اروپا
۴٫۵ (۹۰%) ۴ votes