دریافت گواهی استاندارد کالاهای مشمول استاندارد اجباری

گواهی استاندارد و آزمایشگاه

اخذ سریع گواهی

استاندارد

آزمایشگاه

بهداشت

قرنطینه

بیر تجارت

شرکت بازرگانی، استاندارد و ترخیص کالای بیر تجارت در راستای تحقق سیاست های اقتصادی کشور عزیزمان ایران، آماده ی دریافت تاییدیه های کیفی و آزمایشگاهی و استاندارد الزامی کالاهای وارد شده از ترکیه و اروپایی (توسط کارمندان فعال ما در سازمان های مسئول داخلی در امر استاندارد اجناس و کالاهای صنعتی مشمول) می باشد.

استاندارد اجباری

گواهی استاندارد اجباری ملی و ایران کد مشمول بسیاری از کالاهای صنعتی وارداتی به ایران با هدف حمایت از تولید کنندگان داخلی و مصرف کنندگان می باشد. اکثر کشورها سازمان ها و آزمایشگاه های تخصصی استاندارد کالا برای کنترل کیفی کالاها دارند. در حقیقت گرفتن استاندارد و گواهی آزمایشگاهی برای کالاها به کارگیری آزمایش ها و مطلعات صورت گرفته در آینده می باشد از جمله صادرکنندگان به نام استاندارد جهانی می توان به استاندارد ISO, TUV, HDC, ANSI اشاره کرد.

مدارک لازم

نحوه ی آماده سازی مدارک لازمه برای طی مراحل اخذ استاندارد و لیست عدل بندی دقیق  نزد مشاوران و کارشناسان خبره ی ما در زمینه ی استاندارد کالا و ایران کد بسیار آسان و سریع و در عرض پاسی از روز صورت می گیرد. اسنادی مانند اظهارنامه های عرضه دهنده و تولید کننده (SD,MD)، تاییدیه ی انطباق کالا(VOC)، گواهی بازرسی کمی و کیفی کالا (COI)

روش های دریافت گواهینامه استاندارد و گواهی آزمایشگاه و بهداشت با طی مراحلی خاص از دو راه ممکن است:

۲- اخذ گواهی استاندارد و تطبیق کالا بعد از رسیدن به گمرک و قبل ترخیص کالا:

بعد از نمونه برداری آزمایشگاهی از کالا در انبار گمرک بازرگان ماکو و دیگر گمرکات، توسط کارشناسان استاندارد ارائه می شود

۱- اخذ گواهی استاندارد و آزمایشگاه قبل از حمل و رسیدن کالا به گمرک:

این نوع بیشتر برای واردات ماشین آلات و کالاهای گمرکی بازرگانی که گشایش اعتبار اسنادی نزد بانک دارند صورت می گیرد