ترخیص کالا و ترانزیتترخیص کالا و ترانزیتحمل و نقل و ترخیص کالا با ترخیص کاران ماکو در گمرک بازرگانحمل و نقل و ترخیص کالا با ترخیص کاران ماکو در گمرک بازرگان

IMAGINE A WORLD WITHOUT BORDERS

We take the pain out of customs brokerage , so you can move goods to and from anywhere

شرکت بیر تجارت معتمد بازرگانان و ترخیص کاران

SMALL BUSINESS BIG DREAMS

We offer scalable solutions, so you can dream as big as you want

شرکت بیر تجارت معتمد بازرگانان و ترخیص کاران ماکو بازرگان

THE WORLD IS YOUR MARKET

We take care of all importing and exporting complexities, so .you can expand your horizons

گروه بازرگانی و ترخیص کالای بیر تجارت ارائه دهنده ی خدمات بازرگانی، گمرکی،ترخیص،حمل و نقل مکمل تجارت واردکنندگان ایرانی و اروپایی

ثبت سفارش و ترخیص کالای بیر تجارت

تجارت آسان و هوشمند با گروه ثبت سفارش و ترخیص کالای بیر تجارت

انجام تمام مراحل ثبت سفارش، ترخیص و تشریفات گمرکی، استاندارد و گواهی مبدا با کارت بازرگانی معتبر و حق العملکاری رسمی گمرک و خروج کالا از گمرک در اولین روز کاری بعد از دریافت اسناد خرید و ارسال سریع کالا.

ترانزیت و حمل و نقل شرکت بیر تجارت

واردات، صادرات، حمل و نقل و ترابری معتمد با بازرگانی بیر تجارت

کارهای دشوار خود را به ما بسپارید تا سریع ترین و مطمئن ترین مراحل واردات و صادرات را از خرید کالا تا انبارداری و حمل و نقل، تجربه کنید. ما تجارت و حمل و نقل کالای شما را ساده تر می کنیم و همه ی مراحل و برنامه ی کار را به شما گزارش می دهیم.

ترخیص کالا از بازرگان و ماکو با بیر تجارت

خرید و ترخیص ویزه کالاهای وارداتی از اروپا و ترکیه با بیر تجارت

تفاوت استفاده از نیروی ماهر و بومی ترخیص کاری بیر تجارت در منطقه آزاد ماکو و جلفا، می تواند به معنای تفاوت مابین سود و زیان، تفاوت ترخیص و تحویل به موقع کالا با تاخیر مزمن و زیان بار کالا، تفاوت گواهی تطبیق کالا باعدم تطبیق و مرجوع شدن کالا باشد.

واردات و صادرات با بازرگانی بیر تجارت

واردات و صادرات مطمئن با بازارهای اروپایی در دست شرکت بیر تجارت

تجارت و امور بازرگانی و خرید از اروپا و ترکیه تخصص بومی و دراز مدت کارمندان ماست.واردات و صادرات خود را با همکاری ترخیص کاران و مشاوران امور گمرکی و ترابری خبره بازرگانی بیر تجارت، هوشمند و پرسود سازید.

مشاوره و استعلام قیمت با مشاور ارشد شرکت ترخیص کالای بیر تجارت

ارتباط با ترخیص کاران و حق العمل کاران رسمی گمرک بازرگانی بیر تجارت

شرکت ترخیص و بازرگانی بیر تجارت می تواند به صورت ایده آل و مطمئن نیازهای شما را در یک محیط باتجربه و مسلط به امور بازرگانی و ترخیص پوشش دهد. گروه ما مکمل معتمد تجارت شما میباشد. شما میتوانید با اطمینان بار خود را در مبدا تحویل ما داده و با سریع ترین و کم هزینه ترین پروسه ی ترخیص گمرکی و حمل ونقل، در درب انبار خود تحویل بگیرید.

شرکت بازرگانی بیر تجارت فعال در زمینه ی بازرگانی، گمرکی،ترخیص،حمل و نقل

فعالیت مستمر، صداقت، امانت داری و حفظ اسرار تجاری مشتریان، گروه مجربی را وا داشت تا با دیدگاه حرفه ای و متفاوت مرز کاری خود را گسترش داده و شرکت بازرگانی و ترخیص بیر تجارت را در زمینه صادرات، واردات، حمل و ترخیص کالا تاسیس کنند.اعتبار و خوش نامی گروه بیر تجارت از همکاری صادقانه و حرفه ای در امور بازرگانی، حمل نقل و ترخیص کالا با شرکت ها ی تجاری و صنعتی و بازاریان ایجاد شده است.

ما پیچیدگی های واردات و صادرات و ترخیص را حل می کنیم و راه حل های مقیاس پذیر و آسان برای ترخیص و حمل و نقل کالای شما ارائه می دهیم شما می توانید جهان را بدون مرزها و مسافت ها تصور کنید و افق فکری خود را در تجارت گسترش دهید.

بازرگانی و حمل ونقل بیر تجارت می تواند به صورت ایده آل و مطمئن نیازهای شما را در یک محیط باتجربه و مسلط به امور بازرگانی و ترخیص پوشش دهد. گروه ما مکمل معتمد تجارت شما میباشد. شما میتوانید با اطمینان بار خود را در مبدا تحویل ما داده و با سریع ترین و کم هزینه ترین پروسه ی ترخیص گمرکی و حمل ونقل، در درب انبار خود تحویل بگیرید.

خدمات بازرگانی ویژه توسط کارگروه های تخصصی شرکت ترانزیت و ترخیص بیر تجارت

تشریفات گمرکی ترخیص کالای بیر تجارت

ترخیص همزمان یک روزه ی کالا از تمام گمرکات کشور

ترانزیت و ترابری شرکت بیر تجارت

انبار،عدلبندی،بسته بندی،حمل و نقل خارجی و داخلی

استاندارد و ثبت سفارش بیر تجارت

اخذ سریع ثبت سفارش،گواهی مبدا و بازرسی و استاندارد

مشاوره بازرگانی و خرید بیر تجارت

راهنمایی و برآورد هزینه قبل خرید و واردات کالا

علت تداوم همکاری شرکت های بین الملی با شرکت ترخیص و بازرگانی بیر تجارت در زمینه ی ترخیص کالا و حمل و نقل کالاهای وارداتی و صادراتی : گروه با سابقه و ارتباطات بالا و معنمد - هم پیمانی و همکاری با شرکت های بین الملی بازرگانی و ترانزیت جهانی زیر گروه های فعال در تخصص های مختلف بازرگانی - از جمله زیرگروه های ترخیص، ترانزیت، ثبت سفارش و مجوزات ترخیص کاران باتجربه گمرک - باسابقه ی کار حرفه ای بالادر ترخیص و تشریفات گمرکی طیف گسترده ای از کالاها و با آموزش مستمر، دانش به روز و اتخاذ آخرین برنامه های کابردی و تغییرات در زمینه ی حمل و نقل و ترخیص کالا از گمرک

100

درصد رضایت مشتریان ملاک کار ماست

سرعت عمل و ارتباطات بالا و هزینه های به صرفه ی خدمات شرکت ترخیص و حمل و نقل بین المللی بیر تجارت

دستمزد کم مشاوره و خدمات تخصصی کارگروه بیر تجارت معتمد از صرفه جویی زیاد شما تامین می شود. صرفه جویی در مالیات پرداختی، وقت و هرینه های عملیاتی ترخیص و ترانزیت و همچنین از محفوظ ماندن اجناس و کالای شما از ریسک های عدم تطبیق یا استاندارد و تاخیر زیان آور ثبت سفارش و حمل و ترخیص بار

بیر تجارت
گمرک تهران (شهریار)، منطقه ۱۸، تهران، استان تهران، ایران
09122788414
شرکت ترخیص کالا و حمل و نقل بازرگانی بیر تجارت
۴٫۸ (۹۶%) ۵ votes